• DOLAR
  5,8033
  %-0,04
 • EURO
  6,4355
  %-0,14
 • ALTIN
  273,91
  %0,18
 • BIST
  7,6466
  %-0,17
Sinop’ta Kurban Bayramı öncesi konaklama işletmelerinde doluluk yaşanıyor

Sinop’ta Kurban Bayramı öncesi konaklama işletmelerinde doluluk yaşanıyor

Türkiye’nin mutlu kenti Sinop’ta, Kurban Bayramı tatili öncesinde konaklama işletmelerinde doluluk yaşanıyor.

Son yıllarda turizmde cazibe merkezi haline gelen Sinop’un, Kurban Bayramı tatilinde de çok sayıda ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

Sinop Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ahmet Çobanoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bayram tatili öncesinde tüm konaklama tesislerinde hemen hemen yüzde 90’ı aşan doluluğa ulaştık. Bayram tatilinde Sinop’u tercih edecek vatandaşların mutlaka rezervasyon yaptırması gerekecek. Aksi takdirde geldiklerinde yer bulma noktasında sıkıntılar yaşayacaklardır. Çünkü şimdiden konaklama tesislerimizde yoğunluk var” dedi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir