• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Sigortacılıkta mobil uygulama dönemi yaygınlaşıyor

Sigortacılıkta mobil uygulama dönemi yaygınlaşıyor

Generali Sigorta tarafından uygulanmaya başlayan bu sistemde telefon indirilen uygulama üzerinden sigortacılıkla ilgili birçok işlem yapılabiliyor.

SİGORTACILIKTA MOBİL UYGULAMA DÖNEMİ YAYGINLAŞIYOR

Hayatımızdaki birçok işlemi yapabildiğimiz dijital uygulamaların sınırları her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Sigortacılık alanında söz sahibi olan General Sigorta tarafından hazırlanan ve kullanıcıların hizmetine sunulan Generali Hesabım uygulaması telefonlara indirilerek bu uygulama ile birçok sigortacılık işlemi anında gerçekleştirilmektedir. Bu uygulama içerisinde yapılan poliçelerin detayları, hasar işlemlerinin takip edilmesi, acentelere hızlı erişim, çağrı merkezi iletişim gibi pek çok işlem bulunuyor. Generali Hesabım uygulamasını cihazına indirip kullanmaya başlayanlara özel hediyeler bulunuyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir