• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Zara ilçesinde öğrencilere seminer verildi

Zara ilçesinde öğrencilere seminer verildi

Sivas’ın Zara ilçesinde öğrencilere Zara Sanayici ve İş Adamları Derneği (ZASİAD) tarafından gelecekleri için değerli bir seminer verildi.

Ortaokul ve lise seviyesi öğrencilerin katılım sağladığı seminerde öğrencilerin sınavlara ne şekilde hazırlanmaları gerektiği ve gelecekteki mesleklerini seçerken hangi kriterleri göz önünde bulundurarak hedeflerini belirlemelerine ilişkin bilgiler verildi. Aysel Kösegil ve Nazik Kösegil tarafından öğrencilere kariyer planlamasına dair birçok konuda tavsiye niteliğinde değerli bilgiler aktarıldı.

Toplamda Zara ilçesindeki 300 öğrencinin katılım sağladığı seminerde öğrencilerin oldukça ilgili olduğu ve konuşmacılara sorular sormaktan çekinmedikleri görüldü. Faaliyete katılan Zara Belediye Başkanı Fatih Çelik seminerin sonunda konuşmacılara katkıları için çiçek verdi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir