• DOLAR
  5,7760
  %-0,23
 • EURO
  6,4611
  %0,18
 • ALTIN
  272,72
  %-0,32
 • BIST
  7,7985
  %2,16
Şehit öğretmenin kabrini Sivas Valisi ziyaret etti

Şehit öğretmenin kabrini Sivas Valisi ziyaret etti

1987 yılı itibariyle şehit edilen öğretmen Asım Özdem’in mezarı Öğretmenler Günü dolayısıyla ziyaret edildi. Diyarbakır’ın Lice ilçesine bağlı Yolçatı Köyü’nde ilkokul öğretmeni olarak görev yaparken teröristlerce şehit edilen Asım Özdem; unutulmadı.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla anılan Asım Özdem’in kabrini Sivas Valisi Salih Ayhan ile birlikte beraberindekiler de ziyaret etti. Şehit öğretmenin Sivas’ın Divriği ilçesi Kesme Köyü’ndeki kabrini ziyaret eden Sivas Valisi; şehit öğretmene ve tüm şehitlere dua attı. Şehit öğretmenin mezarı başındaki Türk bayrağının yenisiyle değiştirildiği de görüldü.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir