• DOLAR
  5,8951
  %-0,37
 • EURO
  6,5318
  %0,02
 • ALTIN
  282,42
  %0,24
 • BIST
  94.137
  %-1,18
Seda Sayan Yemekteyiz programını sunmaya başlayacak

Seda Sayan Yemekteyiz programını sunmaya başlayacak

TV 8 kanalında yayınlanan Yemekteyiz programında geçtiğimiz günlerde önemli bir değişikliğe de imza atıldı. Programın yayın hayatına başladığı günden günümüze kadar geçen süre içerisinde sunucu olarak görev alan Onur Büyüktopçu’nun Yemekteyiz programıyla yollarını ayırdığı açıklandı.

Onur Büyüktopçu’nun Yemekteyiz programından ayrılması sonrasında bu programın yeni sunucusunun kim olduğu da merakla beklenen bir soru olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde TV  8 kanalında yayınlanan Yemekteyiz programı tanıtımlarında Seda Sayan’ın yer alması; bu programın sunucusunun Seda Sayan olduğu gerçeğini de ortaya çıkardı. Bakalım yeni sezonda bizi nasıl bir Yemekteyiz programı bekliyor. 

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir