• DOLAR
  5,8951
  %-0,37
 • EURO
  6,5318
  %0,02
 • ALTIN
  282,42
  %0,24
 • BIST
  94.137
  %-1,18
SDT, 2 farklı oyunla perdelerini açacak

SDT, 2 farklı oyunla perdelerini açacak

ivas Devlet Tiyatrosu (SDT), biri yerli diğeri yabancı iki oyunuyla iki farklı sahnede tiyatro severlerle buluşamaya devam ediyor.

Sivas Devlet Tiyatrosu, bu hafta kadına şiddeti farklı boyutuyla ele alan, ‘Lena, Leyla ve Diğerleri’ adlı oyunla Sivas Atatürk Kültür Merkezi Sahnesinde sahneyle buluşurken, William Shakespeare’in önemli klasiklerinden olan, ‘Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası’ isimli romantik komedi oyunla da Erzurum’da sahnede olacak.

2018-2019 tiyatro sezonunda sahnelenen ve çok beğenilen oyunlarından olan ‘Lena, Leyla ve Diğerleri’ adlı oyun, 7 Mart Perşembe günü saat 19.30’da, 9 Mart Cumartesi günü ise saat 14.00 ve 19.30’da olmak üzere Atatürk Kültür Merkezi Sahnesinde seyircisinin karşısına çıkacak. Sivas Devlet Tiyatrosu, müzik, kostüm, dans ve ışık tasarımıyla seyirci tarafından beğenilen, ‘Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası’ isimli romantik komedi oyunla Erzurum sahnesinde olacak. William Shakespeare’in önemli klasiklerinden biri olan, ‘Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası’ adlı oyun, 7-8 Martta saat 19.30’da, 9 Mart Cumartesi günü ise saat 14.00 ve 19.30’da sahnede olacak.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir