• DOLAR
  5,7385
  %0,07
 • EURO
  6,3949
  %0,18
 • ALTIN
  275,42
  %0,12
 • BIST
  99.785
  %1,94
Satranç Turnuvası Yıldızeli Kaymakamı’nın İlk Hamlesiyle Başladı

Satranç Turnuvası Yıldızeli Kaymakamı’nın İlk Hamlesiyle Başladı

Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde 3 kategoride satranç turnuvası düzenlendi. Yıldızeli Kaymakanı, Süleyman Bakan’ın ilk hamlesiyle başlayan turnuva, çok çekişmeli mücadelelere sahne oldu.

10 yaş ve altı, 14 yaş ile açık olmak üzere 3 farkı kategoride gerçekleşen turnuva, Kaymakam Süleyman Bakan’ın ilk satranç hamlelerini oynamasıyla başladı. Satranç turnuvası sonrasında dereceye girenlere çeşitli ödüllerle madalya verildi.

Satranç Turnuvasından sonra Kaymakam Bakan, katılımcılara ve bu turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir