• DOLAR
  5,7189
  % -0,12
 • EURO
  6,3502
  % -0,23
 • ALTIN
  276,5321
  % -0,35
 • BIST
  95.546
  % -0,51
Şarlkışla’da Mor Çiçekli Tarla Görenleri Büyüledi

Şarlkışla’da Mor Çiçekli Tarla Görenleri Büyüledi

Şarkışla ilçesinde yer alan tarladaki mor çiçekler; görenlerin buraya akın etmesine neden oldu. Görülmeye değer mükemmel bir güzelliğin oluşması; bölgeye çok sayıda vatandaşın gelmesine de neden oldu. Tarlanın karayolunun yanında olması; gelip geçenlerin bu karayolunda park etmelerini de neden oldu. Böylece karayolunda çokça park etmiş araç da bulundu.

Şarlkışla’da Mor Çiçekli Tarla Görenleri Büyüledi

Tarlada açan mor renkli çiçeklerle fotoğraf çektirmek isteyen doğaseverler; güzel anlar yaşadı. Karayolundan o sırada tesadüf bir şekilde geçen gelin ve damat çifti de bu güzel fırsatı kaçırmadı. Düğün salonuna gitmek amacıyla yoldayken bu doğal güzelliği gören düğün konboyu tarla kenarında mola verdi. Düğün davetlilerin ve gelin ile damadın tarlada fotoğraf çektirmeleri de güzel görüntülerin oluşmasına neden oldu.

Hande ve Ramazan Yörük çifti; fotoğraf çektirmek amacıyla tarlaya girdiklerini belirtirken; burayı tesadüfen bulduklarını söylediler. Mor çiçekler açan tarlayı çok beğendiklerini belirten vatandaşlar; adeta tarlada fotoğraf çekmek için birbirleriyle yarıştı.

Bu doğal güzelliği ölümsüzleştirmek isteyen vatandaşlar; çokça fotoğraf çektirdiler. Tam anlamıyla tablo gibi olan bu doğal güzelliği görmek için bölgeye çok sayıda vatandaşın gittiği de belirtildi.

 

 

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir