• DOLAR
  5,8056
  %-0,07
 • EURO
  6,4384
  %0,13
 • ALTIN
  273,17
  %0,11
 • BIST
  7,6565
  %0,19
Samsun’un yeni hastanesi hasta kabulüne başladı

Samsun’un yeni hastanesi hasta kabulüne başladı

Teknolojik ve akıllı bina konsepti, güçlü hekim kadrosu, güler yüzlü personeli ile Büyük Anadolu Hastaneleri insanların kolayca ulaşabileceği yeni binasında hasta kabulüne başladı.

Yeni hastanenin tanıtım lansmanlarında şehrin kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşlarına kadar hem kesimi yeni hizmet binasında ağırlayan Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Yakup Yönten, son olarak AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve beraberindeki heyeti misafir ederek, yeni hastane hakkında bilgiler verdi.

“Hasta kabulüne başladık”

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Yönten, gerekli belgelerin tamamlandığını artık hasta kabulüne başladıklarını belirterek, “22 yıldır Samsun’da sağlık sektöründe istihdam sağlıyor ve hizmet veriyoruz. Biz sağlıkta ilk adımımızı atarken bugün geldiğimiz nokta itibarıyla yeni nesil hastanecilik olarak ilklere imza atıyoruz. Hastanemiz sadece Samsun değil dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine hizmet vermektedir. Bu anlamda sağlık turizmi açısından ilimizi güzel noktalara taşımaya devam edeceğiz. Çiftlik hastanemizin ruhsatını yeni hastanemize taşıdık, artık burada hasta kabulüne başladık” dedi.

Yeni hizmet binasının hayırlı olsun dileklerini ileten Aksu ise, Yönten’e çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarete ayrıca, AK Parti Samsun İl Yürütme Kurulu Üyeleri Mehmet Köse, Muharrem Kayan, Alikemal Yazıcı, Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nilgün Yönten, Genel Müdür Yardımcısı Yasemin Turan, Başhekim Alpaslan Tuhta katıldı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir