• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  282,9559
  % 1,81
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Şampiyonaya 25 Şehirden 200 Sporcu Katıldı

Şampiyonaya 25 Şehirden 200 Sporcu Katıldı

Cumhuriyet kapalı spor salonunda düzenlenen Yıldızlar Şampiyonasına 25 şehirden 200 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Bugün gerçekleşen final ile son bulan yarışma 3 gün sürdü.

Yarışmayla ilgili açıklama yapan Ebuzer Bekar, Dağcılık Federasyonu her yıl yaptığı bir yarışma olduğunu belirterek, geçtiğimiz sene ile bu sene oku sporları Federasyonu tarafından gerçekleştirildiğini belirtti. Yıldızlar yarışlarının Sivas’ta düzenlendiğini belirten Bekar, Gençler müsabakaları Liseli sporcuların yer alımıyla Malatya’da yapıldığını belirtti. Sivas Kongresi’nin 100.yılı dolayısıyla Türkiye Şampiyonası Sivas iline alındığını belirtti.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir