Sivas Haberler

Şampiyonaya 25 Şehirden 200 Sporcu Katıldı

25 şehirden 200 sporcu yer alan tırmanış şampiyonasında güzel görüntüler yer aldı.

Şampiyonaya 25 Şehirden 200 Sporcu Katıldı
257 Okundu
12 Mayıs 2019 - 13:58

Cumhuriyet kapalı spor salonunda düzenlenen Yıldızlar Şampiyonasına 25 şehirden 200 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Bugün gerçekleşen final ile son bulan yarışma 3 gün sürdü.

Yarışmayla ilgili açıklama yapan Ebuzer Bekar, Dağcılık Federasyonu her yıl yaptığı bir yarışma olduğunu belirterek, geçtiğimiz sene ile bu sene oku sporları Federasyonu tarafından gerçekleştirildiğini belirtti. Yıldızlar yarışlarının Sivas’ta düzenlendiğini belirten Bekar, Gençler müsabakaları Liseli sporcuların yer alımıyla Malatya’da yapıldığını belirtti. Sivas Kongresi’nin 100.yılı dolayısıyla Türkiye Şampiyonası Sivas iline alındığını belirtti.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store