Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, günlük korona virüs tablosunu paylaştı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, günlük korona virüs tablosunu paylaştı!
21:00 - Eylül 2 2020 Çarşamba

Sağlık Bakanı Fahrettin eşi, Türkiye’nin güncel virüs korosunu kamuoyuyla paylaşmak için sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundu. Tabloya göre corona virüsten son 24 saatte 45 kişi hayatını kaybederken, toplam can kaybı 6.462’ye çıktı.

Bugün toplam 107 bin 927 test yapılırken, bin 596 yeni vaka teşhis edildi. Toplam vaka sayısı 273 bin 301 idi. Bugün iyileşen 947 kişi ile iyileşen toplam hasta sayısı 246 bin 876’ya yükseldi. Toplam hasta içindeki pnömoni oranının yüzde 7,6, toplam ciddi hasta sayısının ise açıklandığı açıklandı. 17 bin.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Salgın Yönetiminin doğru iletişimi açısından Sosyal Bilimlerimizin önerisi ile http://covid19.saglik.gov.tr web sitesinden günlük ve haftalık daha detaylı bilgileri takip edebileceksiniz. Yazı tahtası. Burada önemli gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Bugün aktif vaka sayısı 649 daha arttı. Ciddi hasta sayımız binin üzerinde. Can kaybımızı azaltmak ve sevdiklerimizi korumak zorundayız. Bu önlemle mümkündür. Güç ihtiyatlı ”.

Musa Erdoğan

Yorumlar (0)
Yorumlar E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi