• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
S-400’ler Türkiye’ye gelmeye başladı

S-400’ler Türkiye’ye gelmeye başladı

Bu kapsamda 1. Grup sevkiyatın bugün itibariyle Ankara’ya teslim edilmeye başlanıldığı duyuruldu.

S-400’lerin Sevkiyatı Başladı

Dışişleri Bakanı olan Mevlüt Çavuşoğlu konuya dair yapmış olduğu açıklamada şimdiye kadar sevkiyatla ilgili olarak herhangi bir sorunun yaşanmadığını açıkladı. Rusya kaynakları da söz konusu sevkiyatın yapıldığına dair bilgileri doğruladığı bildirildi.

S-400’lerin teslim edilmesine dair açıklama yapana Milli Savunma Bakanlığı; ülkemizin ihtiyacının karşılanması amacıyla satın alınan S-400 füze savunma sisteminin ilk grup malzemelerinin bugün itibariyle intikal edildiğini duyurdu. İlk grup malzemenin Mürted Hava Meydanı’na getirildiği bildirildi. 

 

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir