• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Rifat Hisarcıklıoğlu Bankalara karşı sert konuştu

Rifat Hisarcıklıoğlu Bankalara karşı sert konuştu

Sivas’a Değer Katanlar Ödül Töreninde konuşan Hisarcıklıoğlu; iyi günlerde bankaların peşlerinde olduklarını belirterek, kötü günde ise kaçtıklarını ifade etti. Bundan dolayı bankaları vicdansız olmakla suçlayan Hisarcıklıoğlu; açıklamalarına devam etti.

Rifat Hisarcıklıoğlu Sivas’ta Konuştu

Sivas’a Değer Katanlar Ödül Töreni bu sene Sivas Kongresinin 100. Yılının etkinlikleri kapsamında gerçekleştirildi. Törene Sivas Valisi, Sivas Belediye Başkanı, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu başkanı da katıldı. Tören Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda yapıldı. Ödül törenine TOBB Başkanı olan Rifat Hisarcıklıoğlu’nun bankaları eleştiren sözleri damgasını vurdu. Ödül töreninde Sivaslı vergi ve tescil rekortmenlerine plaket verildi.

VİDEO :

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir