• DOLAR
  5,8917
  %-0,59
 • EURO
  6,5049
  %-0,53
 • ALTIN
  280,62
  %-1,38
 • BIST
  95.258
  %1,36
Reynmen Yusuf Aktaş Kimdir? Reynmen Nereli?

Reynmen Yusuf Aktaş Kimdir? Reynmen Nereli?

Reynmen kimdir sorusu onun fenomen olması ile çokça sorulmaya başlanmıştır. Bu konuda kısa bir araştırma yapıldığında Reynmen’in Cem Yılmaz’ın akrabası olduğu ortaya çıkmaktadır. Ünlü olmasının Cem Yılmaz’ın akrabası olmasıyla bir ilgisi bulunmamaktadır. Reynmen hazırlamış olduğu Ela şarkısıyla ünlü olup geniş bir takipçi kitlesine ulaşmıştır. Bu şarkısıyla birlikte tıklanma rekorları kıran şarkıcı dünya listelerinde de yer almaya başlamıştır.

Yusuf Aktaş aslen Sivaslı olup 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesinin adı Nasibe babasının adı Rahmi’dir. 3 kardeş olan Reynmen eğitim hayatını iniş çıkışlarla geçirmiş ve liseyi açık lisede tamamlamıştır. Radyo ve Televizyon Programcılığı okumuştur. Reynmen adı sosyal medya kullandığı adıdır. Scorp’ta çektiği videolar ile bir anda dikkatleri toplamış ve fenomen olmuştur. Şimdilerde şarkılarının yanında Youtube video sitesinde yayınlamaya devam ettiği videoları ile de takip edilmeye devam etmektedir. Sosyal medya üzerinden takipçileri her geçen gün artarken şarkılarını beğenenlerin ve dinleyenlerin sayısı da artmaktadır. Sie Liegt in Meinen Armen adındaki şarkıya Murat Cemcir ve Ahmet Kural ile birlikte düet yaparak bu düetle de beğeni toplamışlardır.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir