• DOLAR
  5,9448
  %0,15
 • EURO
  6,5556
  %-0,17
 • ALTIN
  300,46
  %0,76
 • BIST
  7,7755
  %-0,22
Rasülayn’da Mehmetçik ve Çocuklar

Rasülayn’da Mehmetçik ve Çocuklar

Rasulayn’da görev yapan Mehmetçik, bu şehirlerde yaşamın normale döndürülmesi için yapılan çalışmalar sırasında geçirdikleri zor günleri daha çabuk atlatmaları için Rasulayn`daki çocukların oyunlarına eşlik ediyor ve onlarla oyun oynuyor.

Rasülayn’da Mehmetçik ve Çocuklar

Milli Savunma Bakanlığı tarafından Bakanlığın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Mehmetçik, bu şehirlerde yaşamın normale döndürülmesi için yapılan çalışmalar sırasında geçirdikleri zor günleri daha çabuk atlatmaları için Rasulayn`daki çocukların oyunlarına eşlik ediyor açıklaması yapıldı.

Bu şehirde yaşayan çocukların da asker selamı vererek Mehmetçiğimize moral ve motivasyon kaynağı oldukları notuyla fotoğraflar paylaşıldı. Rasulayn`da yaşayan çocuklarla Mehmetçiğin futbol maçı yaptığı ve maç sonrasında da Türk askerine teşekkür etmek ve moral vermek için asker selamı verdikleri paylaşıldı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir