Sivas Haberler

Polislerden Miniklere Önemli Görev

Kangal Polis merkezi Amirliğine ziyarete gelen miniklere ailelerini denetleme görevi verildi.

Polislerden Miniklere Önemli Görev
102 Okundu
12 Nisan 2019 - 11:59

Kangal Polis merkezi Amirliğine ziyarete gelen miniklere ailelerini denetleme görevi verildi.

Kangal ilçesi 75.Yıl İlköğretim Okulu Anasıfını öğrencileri Polis Haftası dolayısıyla Polis merkez amirliğini ziyaret etti. Komiser yardımcısı Uğur Bayar minikleri ağırladı. Soruları yanıtlayan Bayar, özellikle miniklerden trafik içerisinde anne ve babalarını denetlemelerini istedi. Emniyet kemeri takmayan ve hız yapmaları halinde anne ve babalarını uyarmalarını, ayrıca otomobillerin ön koltuklarında miniklerin oturmayacaklarına dair söz aldı.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store