• DOLAR
  5,6997
  %-0,69
 • EURO
  6,3174
  %-0,64
 • ALTIN
  269,89
  %-0,62
 • BIST
  107.529
  %0,64
Parmağını Sıkan Yüzükten 3 Dakikada Kurtuldu

Parmağını Sıkan Yüzükten 3 Dakikada Kurtuldu

Sivas’ta bir kişi uzun süredir kullandığı ve parmağını sıkan yüzükten, itfaiye ekiplerinin çalışması ile 3 dakika içinde kurtuldu. Bu kişinin parmağını sıkan yüzüğü çıkarmak için dakikalarca uğraştığı ama yüzüğü çıkaramadığı belirtildi.

Sivas’ta bir kişi parmağını sıkan yüzüğünden uzun süre kurtulamayınca çareyi itfaiyeye başvurmakta buldu. Bu kişi uzun süredir parmağını sıkan yüzüğünü çıkarmaya çalıştığını ama başaramadığını itfaiyenin ise 3 dakika içinde yüzüğünü keserek çıkardığını belirten kişi yüzükten kurtulduğu için memnun olduğunu söyledi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir