Sivas Haberler

Özbelsan Yeni Tesisleri Açılıyor

Sivas Belediyesi tarafından çalıştırılan Özbelsan Anonim Şirketi yeni idari bina ve tesisine kavuşuyor açılış yarın gerçekleştirilecek.

Özbelsan Yeni Tesisleri Açılıyor
78 Okundu
22 Şubat 2019 - 16:53

Sivas Belediyesi tarafından çalıştırılan Özbelsan Anonim Şirketi yeni idari bina ve tesisine kavuşuyor açılış yarın gerçekleştirilecek.

Kurulması aşamasından bugüne kadar Sivas’a oldukça değer katan Özbelsan şirketi ekmek üretimi, ahşap mobilyalar, beton yapıları ve konut üretimi gibi bir çok alanda faaliyet gösteriyor. Kaliteli hizmetler ile kente katkı sunuyor.

Teknolojik gelişmelere ayak uyduran şirket kendini sürekli olarak yeniliyor. Şirket yerleşkesi ise 3 ayrı yapıdan oluşmakta. Modern görünümlü ve oluşumlu tesislerde 4 kattan oluşan idari bina, ekmek üretim tesisleri, kent mobilya üretim merkezi, demir doğrama alanı ve yemekhane var. Ayrıca kapalı otopark da bulunuyor. Organize sanayideki açılış il protokolünün katılımı ile 13.30’da yapılacak.

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store