• DOLAR
  5,7385
  %0,07
 • EURO
  6,3949
  %0,18
 • ALTIN
  275,42
  %0,12
 • BIST
  99.785
  %1,94
Özbelsan Yeni Tesisleri Açılıyor

Özbelsan Yeni Tesisleri Açılıyor

Sivas Belediyesi tarafından çalıştırılan Özbelsan Anonim Şirketi yeni idari bina ve tesisine kavuşuyor açılış yarın gerçekleştirilecek.

Kurulması aşamasından bugüne kadar Sivas’a oldukça değer katan Özbelsan şirketi ekmek üretimi, ahşap mobilyalar, beton yapıları ve konut üretimi gibi bir çok alanda faaliyet gösteriyor. Kaliteli hizmetler ile kente katkı sunuyor.

Teknolojik gelişmelere ayak uyduran şirket kendini sürekli olarak yeniliyor. Şirket yerleşkesi ise 3 ayrı yapıdan oluşmakta. Modern görünümlü ve oluşumlu tesislerde 4 kattan oluşan idari bina, ekmek üretim tesisleri, kent mobilya üretim merkezi, demir doğrama alanı ve yemekhane var. Ayrıca kapalı otopark da bulunuyor. Organize sanayideki açılış il protokolünün katılımı ile 13.30’da yapılacak.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir