• DOLAR
  5,9038
  %0,80
 • EURO
  6,5476
  %0,27
 • ALTIN
  295,47
  %0,98
 • BIST
  7,6928
  %0,36
Erdal Sarılar: “DG Sivasspor’un satılık oyuncusu yok”

Erdal Sarılar: “DG Sivasspor’un satılık oyuncusu yok”

DG Sivasspor Kulübü Başkanvekili Erdal Sarılar, Emre Kılınç ve Mert Hakan ile yapacakları görüşmelerini Fenerbahçe maçından sonra yapacaklarını ve 10 milyon Euro da verseler bir futbolcuyu, devre arası satmak istemediklerini ve kulübün oyuncu satarak alınacak paraya şu an ihtiyacının olmadığını söyledi.

Sivasspor Kulübü Başkanvekili Erdal Sarılar, şu an çok iyi bir takıma sahip olduklarını ve oyuncu satarak alınacak para ile belki de bir daha bu kadar kaliteli bir takım oluşturamayacaklarını belirterek pyuncularına 10 milyon Euro da verseler şu an için satılık oyuncularının olmadığını söyledi. Emre Kılınç ve Mert Hakan’la daha önce sezon başında görüştüklerini ve tekliflerini yaptıklarını onların da düşünme aşamasında olduklarını söyleyen Sarılar Fenerbahçe maçından sonra onlarla yeni bir görüşme yapacaklarını belirtti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir