Sivas Haberler

Osmaniye’de ‘uçuran’ hortumla 10 metre yükseldi

Osmaniye’nin Kadirli İlçesinde meydana gelen hortumda, gölgelik şemsiyesini uçmasın diye tutmaya çalışan bir kişinin havaya uçma görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı.

Osmaniye’de ‘uçuran’ hortumla 10 metre yükseldi
116 Okundu
27 Mart 2019 - 18:05

Osmaniye’nin Kadirli İlçesinde meydana gelen hortumda, gölgelik şemsiyesini uçmasın diye tutmaya çalışan bir kişinin havaya uçma görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı. Şemsiyeyi tutan vatandaşın şemsiye ile birlikte yaklaşık 10 metre yükseldiği ve ardından yere düştüğü görüldü. Sebze halinde meydana gelen olayın mağduru olan kişi, hortumun etkisiyle ‘zoraki’ uçma deneyimini hafif sıyrıklarla atlattı.
25 Mart 2019 tarihinde Kadirli Belediyesi Sebze Halinde meydana gelen olayda aniden başlayan ve 10 dakika süren şiddetli rüzgarın etkisiyle gölgelik olarak kullanılan şemsiyeler havalanmaya başladı.
Bu arada Mehmet Ali Çanak isimli kişi rüzgarın etkisiyle havalanmaya başlayan şemsiyenin demir ayaklıklarının üzerine ağırlık olsun diye çıktı. Hortum şemsiyeyi tutmaya çalışan 3 kişiyi de şemsiye ile birlikte havaya kaldırdı.
Rüzgarla Birlikte Tam 10 Metre Havalandı

Hortumla havalanan şemsiyeyi tutan 2 kişi şemsiyeyi bırakırken platform üzerine çıkmış olan Çanak, şemsiye ile birlikte yaklaşık 10 metre yüksekliğe kadar çıktı ve düştü. Yaralanan Mehmet Ali Çanak’ın şemsiye ile birlikte havalanma anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store