• DOLAR
  5,7617
  %0,42
 • EURO
  6,3391
  %0,31
 • ALTIN
  272,14
  %0,74
 • BIST
  104.192
  %-0,61
Organ Bağışına dikkat için lokma ikram edildi

Organ Bağışına dikkat için lokma ikram edildi

Cumhuriyet Üniversitesi tarafından Organ Bağışı Haftası etkinlikleri kapsamında üniversite yerleşkesi içerisinde organ bağışına dikkat çekmek ve bağışta bulunacak olanların başvurularını almak için öğrencilere lokma ikram edildi. Organ bağışı yapmak isteyenlerin başvuruları burada alındı.

Organ Bağışına Dikkat İçin Lokma İkram Edildi

Sivas’ta Organ Bağışı Haftası etkinlikleri kapsamında Sivas Valisi Salih Ayhan, “Bir Lokma Can” sloganı ile yapılan organ bağışında ilk bağış yapan kişi oldu. Etkinlikte konuşan Ayhan, organ bağışı konusunda dini yönden bir sakıncanın bulunmadığını ve insanların bu konuda bilgilendirilmeye ihtiyacı olduğunu söyledi. Vali Salih Ayhan konuşmasının ardından kazanın başına geçerek öğrencilere lokma ikram etti.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir