• DOLAR
  5,9193
  %0,02
 • EURO
  6,5675
  %-0,03
 • ALTIN
  297,44
  %-0,06
 • BIST
  7,6995
  %0,00
Gölova’ya Öğretmenevi ile Halı Saha yapıldı

Gölova’ya Öğretmenevi ile Halı Saha yapıldı

Sivas’ın Gölova ilçesine öğretmenevi ve halı saha yapıldı. Yapımı tamamlanmış olan öğretmenevi ve halı saha yapılan açılış töreni ile hizmete açıldı.

Sivas’ın Gölova ilçesinde yapımı tamamlana öğretmenevinin açılışı Sivas Milletvekilleri Mehmet Habip Soluk, İsmet Yılmaz, Semiha Ekinci ve vatandaşlar katılımı ile yapıldı. İstiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşu ile başlayan açılış töreni konuşmalarla devam etti. Açılışta konuşan Sivas Valisi Salih Ayhan Sivas’ın hemen hemen tüm ilçelerine öğretmenevi yapıldığını Gölova’da da hayırsever bir işadamının desteği ile bu binanın tamamlandığını ve hizmete açıldığını ifade etti. İlçe kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu da yaptığı konuşmada tüm emeği geçenlere teşekkürlerini sundu. Daha sonra protokolün de katılımı ile önce öğretmenevinin daha sonra da halı sahanın açılışı yapıldı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir