• DOLAR
  5,7453
  %0,13
 • EURO
  6,3305
  %0,17
 • ALTIN
  270,36
  %0,08
 • BIST
  104.828
  %0,82
Öğrencilere Terör Örgütleri ve Zararları Anlatıldı

Öğrencilere Terör Örgütleri ve Zararları Anlatıldı

Sivas’ın Koyulhisar ilçesindeki yüksekokulda eğitim gören üniversite öğrencileri terör örgütlerinin öğrenciler üzerindeki olumsuz etkileri ve onlara verecekleri zararlar konusunda bilgilendirildi.

Öğrencilere Terör Örgütleri ve Zararları Anlatıldı

Cumhuriyet Üniversitesi Koyulhisar Meslek Yüksek Okulunda, Sivas İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli ekipler ve Koyulhisar İlçe Amirliğinde görevli ekiplerin birlikte düzenlediği bilgilendirme toplantısında öğrenciler ile bir araya gelindi. El Ele Güvenli Geleceğe adı verilen proje kapsamında üniversitenin kampüs alanında bir bilgilendirme standı kuruldu. Üniversite öğrencileri terör örgütlerinin öğrenciler üzerindeki olumsuz etkileri ve onlara verecekleri zararlar konusunda bilgilendirildi.

Emniyetin ilgili birimleri tarafından öğrenci ve ailelerine terör örgütlerinin kendilerine nasıl eleman kazandıklarının yanında uyuşturucu madde bağımlılığı ve kullanımına karşı alınması gereken önlemler ile yasa dışı bahis ve dolandırıcılık suçları ile ilgili de bilgiler verildi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir