• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Öğrencilerden Tıp Bayramı ziyareti

Öğrencilerden Tıp Bayramı ziyareti

Sivas’ın Gürün ilçesinde Kredi Yurtlar Kurumundaki üniversite öğrencilerinden bir grup 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Gürün Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden üniversite öğrencileri hastanenin başhekimi Aysun Şahin ile görüştüler. Başkehim Şahin’in ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayan öğrenciler Şahin’e çiçek takdim etti.

Gürün Devlet Hastanesi Başhekimi Aysun Şahin öğrencilerin kendilerine yapmış oldukları ziyaretten çok mutlu olduklarını dile getirerek,”Bizler sağlık çalışanları olarak sizler için varız sizlere daha iyi hizmet vermek için tüm personelimizle gayret gösteriyoruz biz Gürün’de imkanlar doğrultusunda 24 saat hizmet vermeye gayret göstereceğiz.” dedi.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir