• DOLAR
  5,9193
  %0,02
 • EURO
  6,5675
  %-0,03
 • ALTIN
  297,44
  %-0,06
 • BIST
  7,6995
  %0,00
Sivas’ta yürekleri ısıtan öğrenci dayanışması

Sivas’ta yürekleri ısıtan öğrenci dayanışması

Sivas’ta yaşayan ve yurtta kalan üniversiteli öğrenciler, “Isıtan Eller” isimli proje kapsamında ördükleri atkı ve bereleri ilkokul öğrencilerine hediye etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen projede küçük çocukların Sivas’ın soğuğundan etkilenmemesi ve öğrenciler arasındaki birlik, beraberlik duygularının pekişmesi amaçlandı. Yapılan yardıma ilişkin fotoğraflar Sivas Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün resmi twitter hesabından da paylaşıldı.

Minik Öğrencilerin Yüzü Güldü

Doğanca köyünde bulunan ilköğretim okuluna götürülen atkı ve berelerin minik öğrencileri oldukça mutlu ettiği görüldü. Öğretmenleriyle birlikte atkı ve berelerini de giyinerek poz veren ilkokul öğrencilerinin yüzünde adeta güller açtı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir