Sivas Haberler

Nisan Ayından Koyun Sürüsüne Kar Sürprizi

Sivas’ın Altınlayla ilçesi Taşlıköyük köyünde aniden bastıran kar yağışı koyun sürüsüne sürpriz oldu.

Nisan Ayından Koyun Sürüsüne Kar Sürprizi
163 Okundu
20 Nisan 2019 - 14:46

Hava sıcaklığının mevsim normallerinin altında seyretmesi ile yağan yağmur yüksek kesimlerde yerini kar yağışına bırakıyor. Sivas’ın Altınyayla ilçesi Taşhöyük köyünde koyun sürüsünü otlatmak için meraya çıkartan Şahin Keskin’de kar sürprizi yaşadı. Koyunlar ve sürüyü koruyan köpeklerin üstü karla kaplandı. Keskin ortaya çıkan ilginç görüntüyü cep telefonu ile fotoğraflayarak anı kaydetti.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store