• DOLAR
  5,9168
  %-0,02
 • EURO
  6,5666
  %-0,05
 • ALTIN
  296,87
  %-0,26
 • BIST
  7,6985
  %-0,01
Nezaketten ödün vermeyen temizlikçi herkesin takdirini topluyor

Nezaketten ödün vermeyen temizlikçi herkesin takdirini topluyor

Mesleğini büyük bir aşk ve şevkle yaparken bir yandan da Sivas’ın Zara ilçesindeki esnafın hiçbirini es geçmeyerek selamlaşan Çetin Kaya isimli temizlikçi ilçede yaşayan herkesin takdirini topladı.

Zara Belediyesindeki hizmetleri 10 yılı aşan Çetin Kaya’yı bütün esnaf yakından tanıyor ve seviyor. Her gün mahalledeki çöpleri temizlerken esnafla da selamlaşan ve samimi bir şekilde nezaketten ödün vermeyen Çetin Kaya dükkanların içerisine girerek içerideki çöpleri dahi temizliyor. İşini yaparken oldukça neşeli tavırlar sergileyen Çetin Kaya’nın bir videosu da sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Çetin Kaya kurduğu samimi ilişkiyi mesleğini çok sevmesine ve insanların duasını almayı hedef bilmesine bağladı. Her gün Allah’a dua ettiğini ifade eden Kaya bu mesleği 10 yılı aşkın bir süredir hakkını vererek yapmaya çalıştığını belirtti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir