• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi’den anlamlı mesaj

Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi’den anlamlı mesaj

İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy’un 83. Ölüm yıl dönümü kapsamında Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi anlamlı bir mesaj yayınladı.

Gürün Belediyesinin resmi web sitesi üzerinden yayınlanan anma mesajında Mehmet Akif Ersoy’un Türk milletine karşı yaptığı uyarıları dizelere aktarışına değinen Nami Çiftçi, Türk miletinin mücadelesinin ve azminin adeta kalplerden dizelere muntazam bir şekilde döküldüğünü ifade etti.

Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı İstiklal Marşımızın dizelerinin Türk milletinin hislerini çok iyi bir şekilde aktardığını vurgulayan Nami Çiftçi Mehmet Akif Ersoy’u ölümünün 83. Yıl dönümünde minnet ve rahmetle andığını ifade etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir