• DOLAR
  5,7385
  %0,07
 • EURO
  6,3949
  %0,18
 • ALTIN
  275,42
  %0,12
 • BIST
  99.785
  %1,94
Musullu, bayrama hazır

Musullu, bayrama hazır

Musullu et kıyma makinesi kurban bayramı öncesinde yoğun ilgi görüyor.

Sınıfının en güçlüsü olma iddiasıyla reklamlarda boy gösteren et kıyma makinesi markası, kurban bayramında ev ve iş yerlerinde etlerin hızlıca kıyılmasında yardımcı oluyor. Yıllarca manuel şekilde et kıyma makinesi ile çok yorulduklarını ifade eden ev hanımları, Musullu’nun yeni nesil, elektronik kıyma makinesi ile zaman kaybetmeden ve daha pratik bir şekilde işlemi yapabildiklerini kaydetti.

Musullu et kıyma makinesi bayii ve servis ağını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Web sayfası üzerinden de ürünlere ulaşma imkanı sağlıyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir