• DOLAR
  5,8951
  %-0,37
 • EURO
  6,5318
  %0,02
 • ALTIN
  282,42
  %0,24
 • BIST
  94.137
  %-1,18
Müşterilerini korumak için Cam Fanus kullanılıyor

Müşterilerini korumak için Cam Fanus kullanılıyor

Bu yöntem görenlerin dikkatini çekiyor. Müşteriler ise kendilerinin bu kadar düşünülmesinden dolayı oldukça memnun görünüyor.

MÜŞTERİLERİNİ KORUMAK İÇİN CAM FANUS KULLANIYORLAR

Sivas’ta bir işletmenin sahibi olan Elazığlı Yunus Yıldız, hazırladığı konsept ile müşterilerin takdirlerini alırken aynı zamanda da işletmesinin yoğun talep görmesini sağlamış. Havanın soğuması ile birlikte bu fanus içindeki alanlarda vakit geçirenler 10 dereceye kadar düşen havanın etkisinden kurtulmuş oluyor. Cam fanus, içeri de bulunanları soğuktan koruyor fakat dışarı ile bağlantılarını da kopmamış oluyor. Müşteriler bu uygulamadan memnun olduklarını ifade ederken işletme sahibi de yoğun ilgiden dolayı oldukça memnun görünüyor.

VİDEO :

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir