• DOLAR
  5,9496
  %0,11
 • EURO
  6,5649
  %0,17
 • ALTIN
  302,32
  %0,67
 • BIST
  7,7730
  %0,02
Muhsin Yazıcıoğlu’nun adı yeni Kültür Merkezine verildi

Muhsin Yazıcıoğlu’nun adı yeni Kültür Merkezine verildi

Büyük Birlik Parti’sinin merhum olan Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ismi yeni yapılan kültür merkezine verildi.

Yeni Kültür Merkezinin adı Muhsin Yazıcıoğlu

Sivas Valisi olan Salih Ayhan; yapımı devam eden kültür merkezinde incelemelerde bulunduktan sonra kültür merkezinin adının Muhsin Yazıcıoğlu olduğunu açıkladı.
Yapmış olduğu açıklamada Sivas şehrinde hemen her alanda çok sayıda değerlerin bulunduğuna değinen Sivas Valisi; Muhsin Yazıcıoğlu’nun herkesin gönlünde yeri olan bir şahsiyet olduğundan söz etti. Yapılan istişareler neticesinde yapımı bitme aşamasında olan kültür merkezinin adının Muhsin Yazıcıoğlu olarak kararlaştırıldığına değinen Salih Aslan; yeni kültür merkezinin Sivas’a hayırlı olmasını diledi.

VİDEO :

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir