• DOLAR
  5,6892
  %-0,14
 • EURO
  6,3115
  %0,03
 • ALTIN
  268,77
  %-0,39
 • BIST
  106.788
  %0,00
Misafir Anne uygulamasında doğum gerçekleşti

Misafir Anne uygulamasında doğum gerçekleşti

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan Misafir Anne Uygulaması ile Sivas’ta 57 gündür misafir edilen anne adayı doğum yaptı.

Misafir Anne Uygulamasında Doğum Gerçekleşti

Sivas İl Müdürlüğü tarafından Sivas merkezde misafir edilen anne adayı Asiye Keleş doğum yaptı. Sivas Suşehri ilçesinden merkeze kontrol için gelmek zorunda kalan ve riskli gebeliği bulunan Asiye Keleş Sivas merkezde Sağlık İl Müdürlüğü tarafından merkezde misafir edildi. 2 aya yakın Sivas Hekimevi Eğitim ve Dinlenme Tesisi’nde misafir edilen ve Asiye Keleş ve ailesinin tüm ihtiyaçları Sivas İl Sağlık Müdürlüğü tarafından karşılandı. Aile dünyaya sağlıklı bir şekilde gelen bebekleri için mutlu olduklarını ve bu uygulamadan çok memnun kaldıklarını söylediler.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir