• DOLAR
  5,8914
  %0,59
 • EURO
  6,5392
  %0,15
 • ALTIN
  295,03
  %0,83
 • BIST
  7,6755
  %0,14
Sivasspor – Göztepe maçına minik ziyaretçiler gelecek

Sivasspor – Göztepe maçına minik ziyaretçiler gelecek

Okullara destek ziyareti kapsamında Kabasakal İlkokuluna giden Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı minik öğrencileri Sivasspor maçına götürme sözü verdi.

Müdür Savaşçı okulu ziyareti esnasında sınıf öğretmenliği yapan Nuray Doğan ile görüşmesini müteakip öğrencilerle sohbet etmek amacıyla derse girdi. Minik öğrencilerle keyifli bir sohbet yapan Savaşçı, yanında getirdiği Sivasspor atkılarını öğrencilere verdi. Büyük bir mutluluk yaşayan öğrenciler Sivasspor’a olan ilgileriyle İl Milli Eğitim Müdürünü de şaşırttı.

Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı çocukların bu heyecanı karşısında onlara bir jest yapmaya karar verdi ve ekibine bu haftasonu oynanacak olan Sivasspor – Göztepe maçına öğrencileri de götürmelerini söyledi. Müdür Savaşçı’nın bu talimatı sonrasında minik öğrencilerin sevinci görülmeye değerdi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir