• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Minik Efe’nin kedi ile dostluğu

Minik Efe’nin kedi ile dostluğu

Sivas’ta yaşayan Minik Efe’nin sokakta gördüğü bir kediye “ne yapıyorsun kedicik” şeklinde soru sorması ve onunla konuşmaya çalışması sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Sivas’ta yaşayan Eren ve İlknur Gül çifti, 2 yaşındaki oğulları İlker Efe Gül’ün sokakta gördüğü bir kediye “ne yapıyorsun kedicik” şeklinde sorular sorup onunla arkadaş olmaya çalışmasını görüntüleyerek bu görüntüleri sosyal medyada paylaştılar. Bu görüntüler sosyal medya takipçileri tarafından yoğun ilgi gördü.

Anne ve babası tarafından görüntüleri çekilen İlker Efe Gül’ün kedi ile dostluk kurmaya çalışması ve kediyle konuşması bu görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasından sonra yoğun ilgi gördü. Efe’nin kediye soru sorması ve cevap beklemesi de takipçiler tarafından oldukça fazla beni topladı.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir