• DOLAR
  5,8041
  %-0,09
 • EURO
  6,4419
  %0,19
 • ALTIN
  273,39
  %0,19
 • BIST
  7,6654
  %0,31
Milletvekili Erol, Elazığlı öğrencileri Ankara’da misafir etti

Milletvekili Erol, Elazığlı öğrencileri Ankara’da misafir etti

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ankara gezisi sözü verdiği öğrencileri ağırladı.

Gazi Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Harput Kültür ve Sanat Derneği Halk Oyunları ekibi ile daha önce bir araya gelen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, onların Anıtkabir ile TBMM’yi görmek istediğini öğrenmişti. Bunun üzerine Milletvekili Erol, öğrencileri Ankara’ya davet etti. Elazığ’dan Ankara’ya götürülen öğrenciler için 3 günlük program hazırlandı. Erol’un baş danışmanı Ronay Gezici’nin eşlik ettiği öğrenciler, Anıtkabir, birinci ve ikinci meclisi gezdi. Daha sonra Ankara’nın tarihi mekanlarından Ulus Kalesini gezen öğrenciler, ardından sırasıyla Kurtuluş Parkı, Nişantaşı Pazarı, Açık Hava Sineması’na gitti.

İkinci gün ise öğrenciler, havuz etkinliği kapsamında gönüllerince eğlendi.Öğrencilerin Milletvekili Erol’la buluşmasının ardından Elazığ’a döneceği belirtildi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir