• DOLAR
  5,8093
  %0,06
 • EURO
  6,4465
  %0,04
 • ALTIN
  274,92
  %0,55
 • BIST
  7,6574
  %-0,03
Millet Bahçesi’ne giden yollar yapılıyor

Millet Bahçesi’ne giden yollar yapılıyor

Sivas’ta yapımına başlanan ve İç Anadolu bölgesinin en büyük millet bahçesi olma özelliğine sahip olacak alana gitmek için kullanılacak olan yolların yapımına başlandı.

Sivas’ta inşaatı hızlı bir şekilde yapılan Millet Bahçesi projesinin sol kısmını çevreleyen mevcut Necip Fazıl Kısakürek Caddesi’nde proje kapsamında genişletme çalışması yapıldı. Ayrıca caddenin trafik yoğunluğunun da azaltılacağı belirtildi. Projenin sağ cephesinde bulunan Altuntabak Caddesini Tren Garı önünden geçerek Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’na bağlamak için de yeni yol çalışmalarına devam ediyor. Bu bölgede yol açma işlemleri tamamlandı ve kaldırım ve asfalt çalışmalarına başlandı. Bu yolun Millet Bahçesi hizmete açılmadan trafiğe açılacağı belirtildi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir