Microsoft Flight Simulator Yenilikleri Duyuruldu

Microsoft Flight Simulator Yenilikleri Duyuruldu
11:45 - Kasım 18 2021 Perşembe

Microsoft Flight Simulator yenilikleri ile birlikte oyuncuları en iyi şekilde karşılamaya çalışıyor. Oyun yeni bir güncellemeye daha kavuştu.

Microsoft, Windows işletim sistemi ile büyük bir popülerliğe ulaşan ve genel olarak bu şekilde tanınsa da firmanın pek çok oyunu bulunuyor. Age of Empires da Microsoft’a ait bir oyun serisi olmakta. Microsoft Flight Simulator ise 20. yüzyıldan beri geliştirilen ve halen yeni sürümler ile desteklenen bir oyun. Çıktığı günden bu yana hem gerçekçiliği hem de kaliteli özellikleri ile beğenilen bir oyun olan Microsoft Flight Simulator, yeni güncelleme ile kullanıcıları mutlu edecek gibi gözüküyor.

Microsoft Flight Simulator Yenilikleri

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Microsoft Flight Simulator, pek çok yenilik ile oyuncuları karşılıyor. “Microsoft Flight Simulator Game of the Year” paketi ile yeni güncellemeyi açıklayan firma, aslında bu güncellemenin sözünü daha önceden vermişti. Resmî olarak piyasaya sunulacak olan güncelleme, oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Microsoft Flight Simulator Yenilikleri

Oyunun yeni güncellemesini incelediğimizde dikkat çeken yeniliklerden birisi Helsinki, Brighton ve Newcastle gibi pek çok şehrin eskisinden daha güzel görüneceği olmakta. Firma, bu şehirlere yeni yapılar ekleyerek şehir kalitesini yükseltmeyi hedefliyor. Yeni güncellemeyle beraber oyuna eklenecek olan bir diğer şey 5 yeni uçak modeli olmakta. Bu sayede kullanıcılar farklı uçakları deneyebiliyor olacak. 8 farklı havalimanının da oyuna ekleneceği firma tarafından açıklanan bir diğer bilgi. Eklenecek olan havalimanları Almanya, İsviçre ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alıyor.

Gerçekçi grafiklere sahip olan Microsoft Flight Simulator, gerçek dünyada oyuncuların uçak sürmesine imkan tanıyor. “Reno Air Races: Full Collection” isminde bir genişleme paketini de 19,99 dolar fiyat etiketiyle oyunculara dağıtacak olan Microsoft, bu paketin içerisine 80 yeni uçak modeli eklemiş bulunmakta. Bu da oyuncuların birbirinden özgün uçakları deneyip kullanmasına olanak tanıyor. Bu paketin önemli olan bir diğer özelliği de oyuna yarış modunun eklenmesi oluyor. Bu sayede uçak yarışı yapmak mümkün hale geliyor.

Yorumlar (0)
Yorumlar E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi