MHP Sivas Milletvekili Adayı İlker İpek, Sahada Çalışmalarını Sürdürüyor

MHP Sivas Milletvekili Adayı İlker İpek, Sahada Çalışmalarını Sürdürüyor
00:27 - Nisan 16 2023 Pazar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 2. sıra milletvekili adayı Av. İlker İpek, Sivas’ta saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gittiği her yerde “Sivas’ın öz evladı” sloganıyla karşılanan MHP Sivas Milletvekili Adayı Av. İlker İpek, MHP Merkez İlçe Başkanı Turan Gazi Yalçındağ ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil’i, Şehit Aileleri ve Gazileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fatih Deveci’yi ve Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ’ı ziyaret etti.

“İlker İpek, Doğma Büyüme Sivaslı”

SESOB Başkanı Hakan Demirgil, İlker İpek ve diğer tüm adaylara başarılar dileyerek, “Biz, SESOB olarak tüm siyasi partilere eşit mesafedeyiz. İlker İpek, doğma büyüme Sivaslı olan, tüm ailesi burada yaşayan tanıdığımız bildiğimiz bir ailenin üyesi. Şehrimizde avukatlık yapıyor. Yani şehri tanıyor, sorunları biliyor. Biz de bu nedenle üyelerimizin sorunlarını kendisine aktardık. Taleplerimizi ilettik. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

MHP Sivas Milletvekili Adayı Av. İlker İpek ise yürüttüğü başarılı çalışmaların devamını dileyerek, duygu ve düşüncelerini SESOB Başkanı Hakan Demirgil’e teşekkür etti.

Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği Başkanı Fatih Deveci’yi ziyaret eden MHP Sivas Milletvekili Adayı Av. İlker İpek, derneğin yürüttüğü önemli çalışmalar hakkında bilgi aldı. Av. İlker İpek, “Vatan uğruna canlarını hiçe sayan, vücutlarını hiçe sayan uzuvlarını kaybeden kahramanlarımızın adı şüphesiz derneğimiz sayesinde yaşatılıyor. Başkanımıza ve yönetimine çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Her zaman derneğimizin, ailelerimizin ve gazilerimizin yanındayız” diye konuştu.

Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ve yönetimini de ziyaret eden MHP Sivas Milletvekili Adayı Av. İlker İpek, çiftçilerin sorunlarını, taleplerini ve beklentilerini yakından bildiklerini ifade ederek üretimin önemine değindi. Oda Başkanı Çetindağ, Av. İlker İpek’e teşekkür ederek, “Sivas’ta yaşayan, hem şehrin hem de çiftçilerin sorun ve sıkıntılarını yakından bilen İlker İpek beye seçimlerde başarılar diliyorum. Şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun” dedi.

MHP Sivas Milletvekili Adayı İlker İpek, Sivaslıların yoğun ilgisi ve desteğiyle saha çalışmalarını sürdürüyor. Sivas’ın öz evladı sloganıyla karşılanan İpek, MHP Merkez İlçe Başkanı Turan Gazi Yalçındağ ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil’i, Şehit Aileleri ve Gazileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fatih Deveci’yi ve Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ’ı ziyaret ederek, Sivaslıların sorunlarını dinledi ve taleplerini not aldı.

SESOB Başkanı Hakan Demirgil, MHP Sivas Milletvekili Adayı İlker İpek’in doğma büyüme Sivaslı olduğunu ve şehri iyi tanıdığını belirterek, tüm adaylara başarılar diledi. Dernek ziyaretinde Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği’nin önemli çalışmalarına dikkat çeken İpek, gazilerin ve şehit ailelerinin yanında olmaya devam edeceklerini vurguladı.

Çiftçilerin sorunlarına da dikkat çeken MHP Sivas Milletvekili Adayı İlker İpek, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ve yönetimini ziyaret ederek üretimin önemine vurgu yaptı. Çiftçilerin taleplerini dinleyen İpek, çiftçilerin sorunlarını yakından bildiklerini ve çiftçilik faaliyetlerinin desteklenmesinin önemli olduğunu ifade etti.

MHP Sivas Milletvekili Adayı İlker İpek, saha çalışmalarını kararlılıkla sürdürdüğünü ve Sivaslıların beklenti ve taleplerini dinleyerek çözüm odaklı bir yaklaşımla hizmet etmeyi hedeflediğini belirtti. Sivaslıların yoğun ilgisi ve desteğiyle seçimlere hazırlanan İpek, şehri ve ülkesi için en iyi hizmeti sunmak için çaba gösterdiğini ifade etti.

Yorumlar (0)
Yorumlar E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi