• DOLAR
  5,9061
  %0,30
 • EURO
  6,5495
  %0,27
 • ALTIN
  296,25
  %0,50
 • BIST
  7,6701
  %0,09
Sivas’ta bir vatandaş soğuğa meydan okudu

Sivas’ta bir vatandaş soğuğa meydan okudu

Hava sıcaklıklarının -10 dereceye kadar düştüğü Sivas’ın Ulaş ilçesinde bir vatandaşın soğuğa meydan okuması çok konuşuldu.

Soğuk havayı hiçe sayan Hüseyin Çelik isimli vatandaş sadece şortuyla kalacak şekilde üstünü çıkardı ve karın ortasında kendisini sabunlamaya başladı. Banyo yapmak için kenarda bekleyen buzlu suyun içine kar parçalarını da atarak dahada soğutan Hüseyin Çelik ardından bu su ile banyo yaptı.

Yaşadığı anları kamera ile çektiren ve sosyal medyada yayınlayan Hüseyin Çelik büyük beğeni aldı. Soğuk havalarda banyo yapmaktan büyük keyif aldığını ve bunun kendisi için yıllardır vazgeçilmez bir tutku olduğunu anlatan Hüseyin Çelik bu açıklamalarıyla herkesi şaşırttı. Hüseyin Çelik dinç bir vücuda sahip olmak için herkesin bunu denemesi gerektiğini söyledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir