• DOLAR
  5,7884
  %0,66
 • EURO
  6,4038
  %0,20
 • ALTIN
  271,88
  %-0,36
 • BIST
  7,6090
  %0,46
Melikgazi Belediyespor, voleybol altyapısı Şahin Kabul’e emanet

Melikgazi Belediyespor, voleybol altyapısı Şahin Kabul’e emanet

Kayseri’de salon sporlarının lokomotifi olan Melikgazi Belediyespor, voleybol branşında altyapıyı Antrenör Şahin Kabul’e emanet etti. Yeni sezonda Şahin Kabul, altyapıda tek yetkili olarak görev yapacak.

Altyapı kategorilerinde önemli başarılara imza atarak Türkiye Şampiyonaları’nda Kayseri’yi temsil eden Melikgazi Belediyespor Voleybol takımı altyapıda yeni bir oluşuma gitti. Kulüp Voleybol Şube Sorumlusu Ahmet Duran Ceyhan ile Antrenör Şahin Kabul’ün görüşmesi sonrasında altyapıda Kabul dönemi başladı. Şahin Kabul, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ’’Hafta içinde Ahmetbey ile görüştük. Altyapıda tüm sorumluluğu almamı ve birlikte çalışma teklifini ilettiler. Benimde şartım altyapıların tamamında tek sorumlu olmaktı. Genç, yıldız ve küçükler dahil tüm altyapıdan sorumlu olacağım garantisi verildi. Bende teklifi kabul ettim. Bu teklifleri için Melikgazi Belediyespor yönetimine teşekkür ederim. Yeni sezonda inşallah başarılı olur ve bu güveni boşa çıkarmam’’ dedi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir