• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Mehmet Ali Erbil Hastaneden taburcu oldu

Mehmet Ali Erbil Hastaneden taburcu oldu

2018 yılı ekim ayında evinin banyosunda düşerek kaburgalarını kıran Mehmet Ali Erbil’in bu tedavi sırasında “kaçış sendromu” hastalığı nüksetti. 9 aya yakın bir zamandır hastanede bulunan Mehmet Ali Erbil’e hastaneden çıkışı sırasında gelen basın mensupları pasta getirdi. Pastanın mumunu üfleyen Erbil basın mensuplarına teşekkür etti.

MEHMET ALİ ERBİL TABURCU OLDU

Hastanede kendisini tedavi eden doktorlara da teşekkür eden Mehmet Ali Erbil daha önce başkalarının kendisinden Mehmet Ali Bey diyerek yardım istediklerini şimdi ise kendisinin onlardan yardım istediğini söyleyerek doktorlarının tedavi sırasında çok yardımcı olduklarını ifade etti.

 

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir