• DOLAR
  5,9127
  %0,42
 • EURO
  6,5563
  %0,38
 • ALTIN
  296,65
  %0,63
 • BIST
  7,6863
  %0,30
Sivas’ta Meclis yeni yılda ilk kez toplandı

Sivas’ta Meclis yeni yılda ilk kez toplandı

Yeni yıla girilmesiyle birlikte hava şartlarının yoğun bir gündem oluşturduğu Sivas’ta İl Genel Meclisi 2020’nin ilk toplantısı gerçekleştirildi.

İlk olarak encümen karar özetlerinin okunduğu mecliste Denetim Komisyonunun kimlerden teşkil edileceğine karar verildi. Sonrasında ise yaklaşık 10 farklı komisyona gönderilen konu başlıklarının değerlendirilmesine karar verildi. Önümüzdeki günlerde komisyonların oluşturacağı raporlar üzerinden meclis gündem maddelerini karar bağlayacak.

Meclis toplantısına başkanlık yapan Hakan Aktaş bu toplantıların Cuma gününe kadar süreceğini ve Sivas ili için çok önemli kararların altına imza atılacağını söyledi. Başkan Aktaş yeni yılın herkese hayır getirmesi temennisinde de bulundu. Bugün sona eren meclis toplantısının yarın sabah saat 11.00’de kaldığı yerden devam edeceği açıklandı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir