• DOLAR
  5,7453
  %0,13
 • EURO
  6,3305
  %0,17
 • ALTIN
  270,36
  %0,08
 • BIST
  104.828
  %0,82
Meclis Genel Kurulu’nda Sivasspor konuşuldu

Meclis Genel Kurulu’nda Sivasspor konuşuldu

Sivasspor’un maruz kalmış olduğu hakem hataları Meclisin gündeminde! Sivas Milletvekili olan Ahmet Özyürek; son dönemlerdeki hakem hatalarına değindi. Mecliste Genel Kurul’da konuşan Özyürek; Türkiye Futbol Federasyonu’na da çağrıda bulundu.

Meclis Genel Kurulu’nda söz alarak konuşan Ahmet Özyürek; Sivasspor’un Sivas şehrinin bir markası olduğunu belirtti. Son zamanlarda yapılan hakem hatalarına da değinen Özyürek; Sivasspor – Galatasaray maçındaki hakem hatalarından da söz etti.

Hakem hatalarının devam etmemesi gerektiğinin üzerinde duran Özyürek; bu hataların tüm Sivaslıları üzdüğünü belirtti. Türkiye Futbol Federasyonundan adil bir şekilde maçların yönetilmesini beklediklerini anlatan Özyürek; galibiyet kimin hakkıysa ona verilmelidir, şeklinde konuştu.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir