• DOLAR
  5,9450
  %0,01
 • EURO
  6,5545
  %0,06
 • ALTIN
  302,27
  %-0,07
 • BIST
  7,7662
  %0,06
Mart Ayında Kar Sürprizi

Mart Ayında Kar Sürprizi

Mart ayının ortalarına gelmemize rağmen Sivas güne karlı bir havayla başladı. Kar sürprizi hava durumunun mevsim sıcaklıklarının üzerinde olmasına rağmen gerçekleşti.

Sivaslılar bugüne kar sürpriziyle başladı. Mevsim normallerinin üzerindeki hava durumunda kar yağması ise şaşkınlığa neden oldu. Gece itibariyle yağmur yağışı etkili olmaya başladı. Günün ilk saatlerinden itibaren ise; kar yağışı başladı. Kıs a sürede yağan kar sonrasında Sivas beyaz kara büründü. Kent meydanı ise yağan karla birlikte oldukça güzel bir görüntünün oluşmasına sahne oldu.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir