Çalımbay Malatyaspor maçını değerlendirdi

Çalımbay Malatyaspor maçını değerlendirdi
20:10 - Aralık 4 2019 Çarşamba

Süper Lig’in 14. haftasında Yeni Malatyaspor’un sahasına konuk olacak olan DG Sivasspor, bu maçın hazırlıklarına Teknik Direktör Rıza Çalımbay yönetiminde başladı. Çalımbay bu maçı değerlendirerek şu anda tek hedeflerinin ve dertlerinin Malatyaspor maçı olduğunu ve bu maçın takım için final maçı olarak değerlendirildiğini söyledi.

Teknik Direktör Rıza Çalımbay yönetiminde kar yağışı altında Vali Lütfullah Bilgin Sivasspor Tesisleri’nde antrenmanlarını yapan Sivasspor’un çalışmaları yaklaşık olarak 1,5 saat sürdü. Koşu ile başlayan çalışmalarına ısınma hareketleri ve 5’e 2 top kapma çalışması ile devam ettiren takım antrenmanı çift kale maç ile bitirdi.

Rıza Çalımbay antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını cevapladı. Çıkacakları kupa maçlarını bir tarafa bırakarak oynayacakları lig maçına odaklandıklarını söyledi. Takım olarak sıkıntılarının bulunduğunu ama maçı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifaden Çalımbay kendileri için dönüm noktası olan bu maça yüzde yüz hazır gideceklerini de sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
Yorumlar E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi