• DOLAR
  5,8985
  %0,25
 • EURO
  6,5072
  %0,23
 • ALTIN
  281,58
  %-0,01
 • BIST
  99.028
  %0,25
Mahalle ve bölge parkları yenileniyor

Mahalle ve bölge parkları yenileniyor

Sivas’ta yer alan parkların bakım ve onarım çalışmaları ve parkların düzenleme çalışmaları başladı. Sivas Belediyesine bağlı ekipler Sivas kentinde yer alan park ve bahçelerin kırılan oyun gruplarını yeniliyor.

Parkların ihtiyaç duyduğu bank ve kamelyaları da monte eden ekipler, çöp kovası gibi ihtiyaçları da karşılıyor. Bu kapsamda süs havuzları dahil olmak üzere yürüyüş yollarının da düzenlenmesine hız verildi.

Parklarda bulunan dinlenme ve oturma alanlarını yenileyen belediye ekipleri; spor alanlarının da yenilenmesi için çalışma başlatıldığı bildirildi. Ayrıca parklarda bulunan yeşil alanların sulanması amacıyla otomatik sulama sistemlerinin de parklara yerleştirildiği bildirildi. Yapılan iyileştirme çalışmalarını vatandaşların sevinçle karşıladığı belirtildi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir