• DOLAR
  5,7385
  %0,07
 • EURO
  6,3949
  %0,18
 • ALTIN
  275,42
  %0,12
 • BIST
  99.785
  %1,94
Kuşadası’nda gıda güvenliği toplantısı yapıldı

Kuşadası’nda gıda güvenliği toplantısı yapıldı

Kuşadası’nda ’Gıda İşletmelerinin Özel Hijyen Şartları, Gıda Güvenilirliği ve İnsan Sağlığının Korunması’ konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Kuşadası Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Kuşadası’nda kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Kuşadası’ndaki otel ve turistik tesisleri bilgilendirme amacıyla düzenlenen toplandı Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel başkanlığında gerçekleştirildi. Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, “Kuşadası’nda faaliyet gösteren 187 otele 2018 yılında 299 kez denetleme yapılmış, 5 hijyen, 2 adedi izlenebilirlik, 1 son kullanma tarihi geçmiş ürün cezası uygulanmıştır. Ayrıca, 2019 yılında da Temmuz ayı itibarı ile 190 denetleme yapılmış, denetimlerde güncel olarak 2 son kullanma tarihi geçmiş ürün, 3 hijyen, taklit, tağşiş cezası olmak üzere 6 idari yaptırım uygulanmıştır” dedi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir