Sivas Haberler

Kurulacak Yeni Parti İçin Sivas’ta Öne Çıkan İsimler

Ekonomi olarak kötüye giden bugünlerde, sürekli olarak kulislerde yeni parti kurulacak iddiaları konuşuluyor. Bir çok şehirde yeni partinin yapılanmaları hazır olduğu iddia ediliyor.

Kurulacak Yeni Parti İçin Sivas’ta Öne Çıkan İsimler
638 Okundu
06 Mayıs 2019 - 13:25

Ak Partinin kalelerinden biri olan Sivas’ta bir çok isimlere yeni partiden teklifler gideceği ve gittiği iddia ediliyor.

Sami Aydın ve Ahmet Davutoğlu Görüşmesi

Bu isimlerin en başında eski belediye başkanı Sami Aydın yer alıyor, yakın zamanda Ahmet Davutoğlu’nun Sivas’a ziyaret için geldiği ve Sami Aydın’la görüştüğü biliniyor.

Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adayı Murat Toraman

Ak Parti belediye başkanı aday adayı olan ve eski gençlik kolları başkanı Murat Toraman’ın yeni kurulacak partiden teklif alacakları kulislerde konuşuluyor.

Ekonominin kötüye gittiği bugünlerde yeni partide Sivas’ta kimlerin yer alacağı merakla bekleniyor. Bir çok iddia ve söylemler kulislerde dolaşırken yeni partinin güçlü bir yapıyla kurulması bekleniyor.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store