• DOLAR
  5,8917
  %-0,59
 • EURO
  6,5049
  %-0,53
 • ALTIN
  280,62
  %-1,38
 • BIST
  95.258
  %1,36
Kurbanlıklarda son günde yarı yarıya indirim!

Kurbanlıklarda son günde yarı yarıya indirim!

Kurban Bayramının son günü itibariyle kurbanlık koç fiyatlarının yarı yarıya kadar düştüğü açıklandı. Bu sene itibariyle Sivas’taki kurbanlık satışlarının besicileri pek memnun etmediği açıklanırken; besicilerin fiyatları yarı yarıya indirdikleri bilgisine ulaşıldı.

Kurbanlıklarda Yarı Yarıya İndirim!

Bu seneki kurbanlık satışlarının Sivas’taki besicileri memnun etmemesi, satışları da etkiledi. Kurban Bayramındaki kurbanlık satışlarının düşük olması, bayramın bitmesine 2 gün kalmış olmasına rağmen kurbanlıkların elde kalmasına neden oldu.

Kurbanlıklarını satamayan besicilerden bir kısmı kurban satış alanından ayrılırken bir kısmı ise kurbanlık koç fiyatlarını yarı yarıyla düşürmek zorunda kaldı. Kurbanlık satışına dair açıklama yapan besiciler; geçen sene ellerindeki kurbanlıkların yarısını sattıklarını belirterek; bu sene ise sadece kurbanlıklarından %10 kadarını satabildiklerini belirttiler.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir