• DOLAR
  5,7613
  %0,19
 • EURO
  6,3921
  %0,02
 • ALTIN
  273,36
  %0,18
 • BIST
  7,5711
  %-0,04
Kurbanlık sığırları çatıdan vinçle indirdiler

Kurbanlık sığırları çatıdan vinçle indirdiler

Pakistan’ın liman kenti Karaçi’de bir ailenin çatıda yetiştirdiği sığırlar kurbanlık için uygun olunca, bayram öncesi çatıdan vinçle indirildi.

Pakistan halkı Kurban Bayramı’na hazırlanıyor ancak bu yılki hazırlıkların en ilginci ülkenin Karaçi şehrinde yapıldı. Karaçi’de yaşayan bir aile çatıda yetiştirdikleri sığırları bayramda kurban edebilmek için vinçle indirdi. Bölge sakinleri ise, az görülecek bu ilginç hadiseye şahit olabilmek için binanın etrafında toplandı. Aile üyeleri çatıdaki keçileri ve 3 sığırı bir yıldan uzun süredir beslediklerini açıkladı.

Pakistan’da bu yıl, 300 bin inek, 400 bin keçi, 1 milyon koyun ve 100 bin deve kurban edilecek.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir